Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar 9 (09)

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brynäs IF FK Johanna Nilsson 0727209132 Svart/Svart/Svart
Gefle IF FF Blå 1 Simon Åkerman 0706658532 Vit-Ljusblå/Vit/Vit
Gefle IF FF Blå 2 Simon Åkerman 0706658532 Vit-Ljusblå/Vit/Vit
Gefle IF FF Grön 1 Björn Åberg 0722328256 Vit-Ljusblå/Vit/Vit
Gefle IF FF Grön 2 Björn Åberg 0722328256 Vit-Ljusblå/Vit/Vit
Gefle IF FF Röd 1 Karin Fogelberg 0760013342 Vit-Ljusblå/Vit/Vit
Gefle IF FF Röd 2 Karin Fogelberg 0760013342 Vit-Ljusblå/Vit/Vit
Gefle IF FF Vit 1 Therese Persson 0706704518 Vit-Ljusblå/Vit/Vit
Gefle IF FF Vit 2 Therese Persson 0706704518 Vit-Ljusblå/Vit/Vit
Hagaströms SK gul Lisa Julin 0702883132 Gul/Svart/Gul
Hagaströms SK svart Anders Svahn 0706594038 Gul/Svart/Gul
Hille IF Gul Per Ericsson 0702158050 Gul/Svart/Gul
Hille IF Svart Per Ericsson 0702158050 Gul/Svart/Gul
Hofors AIF Roger Persson 0706920359 Blå /Vit/Blå
Högbo AIK Emma Freijd Johansson 0761125900 Grön/vit/Vit/Grön
IK Huge Blå Maria Pettersson 0706500990 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
IK Huge Grön Maria Pettersson 0706500990 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
IK Huge Röd Maria Pettersson 0706500990 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
IK Huge Vit Maria Pettersson 0706500990 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
IK Sätra Daniel Wiberg 0702596429 Grön, Svart, Svart
Järbo IF Gul Andreas Bergman 0708922443 Gul/Svart/Svart
Järbo IF Svart Andreas Bergman 0708922443 Gul/Svart/Svart
Kungsgårdens SK Fredrik Westlin 0701718334 Blå/Blå/Blå
Ockelbo IF Johan Östblom Röd, röd, Röd
Sandvikens AIK FK Jonas Andersson 0761193626 Vit/Svart/Vit
Sandvikens IF Henrik Ricknell 0702127965 Röd, Vit, Röd
Strömsbro IF Blå Magnus Häggström Orange/Blå/Vit
Strömsbro IF Orange Anders Nilsson 0769085757 Orange/Blå/Vit
Strömsbro IF Vit Anders Nilsson 0769085757 Orange/Blå/Vit
Torsåkers IF Ulf Vårvik Grön /Svart/Svart
Valbo FF Blå Ronnie Schröder 026134012 0706835574 Röd/Svart/Röd
Valbo FF Orange Johan Lindeborg 0703331848 Röd/Svart/Röd
Valbo FF Röd Klas Rosander 0709323140 Röd/Svart/Röd
Valbo FF Svart Klas Rosander 0709323140 Röd/Svart/Röd
Valbo FF Vit Klas Rosander 0709323140 Röd/Svart/Röd
Årsunda IF Joakim Högman 026290773 0706163374 Blå/Gul/Blå
Älvkarleby IK Karl Martin Lahtinen 0739840392 Grön, Grön, Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
(Inst.) Gefle IF FF Röd 1 - IK Sätra
(Inst.) Gefle IF FF Vit 1 - Järbo IF Svart
(Inst.) Järbo IF Svart - Kungsgårdens SK
(Inst.) Gefle IF FF Vit 1 - Kungsgårdens SK
Maj
2018-05-12 10:00 Hagaströms SK gul - Högbo AIK Sörby IP Fotbollshall
2018-05-12 10:00 Gefle IF FF Grön 1 - Valbo FF Orange Sörby IP Fotbollshall
2018-05-12 11:00 Hagaströms SK gul - Gefle IF FF Grön 1 Sörby IP Fotbollshall
2018-05-12 11:00 Högbo AIK - Valbo FF Orange Sörby IP Fotbollshall
2018-05-12 12:00 Hagaströms SK svart - Hofors AIF Sörby IP Fotbollshall
2018-05-12 12:00 Kungsgårdens SK - Valbo FF Blå Sörby IP Fotbollshall
2018-05-12 13:00 Hagaströms SK svart - Kungsgårdens SK Sörby IP Fotbollshall
2018-05-12 13:00 Hofors AIF - Valbo FF Blå Sörby IP Fotbollshall
2018-05-13 09:30 Valbo FF Vit - Gefle IF FF Vit 2 Sörby IP Fotbollshall
2018-05-13 10:00 Hille IF Gul - Gefle IF FF Röd 2 Hille IP
2018-05-13 10:00 Ockelbo IF - Strömsbro IF Orange Hille IP
2018-05-13 10:00 Hille IF Svart - IK Huge Grön Hille IP
2018-05-13 10:00 Torsåkers IF - Strömsbro IF Vit Hille IP
2018-05-13 10:00 IK Sätra - IK Huge Vit Träffen Konstgräs
2018-05-13 10:00 Valbo FF Röd - Brynäs IF FK Träffen Gräs
2018-05-13 10:00 Älvkarleby IK - IK Huge Röd Älvkarleby IP
2018-05-13 10:30 Gefle IF FF Vit 2 - Gefle IF FF Röd 1 Sörby IP Fotbollshall
2018-05-13 11:00 Hille IF Gul - Ockelbo IF Hille IP
2018-05-13 11:00 Gefle IF FF Röd 2 - Strömsbro IF Orange Hille IP
2018-05-13 11:00 Hille IF Svart - Torsåkers IF Hille IP
2018-05-13 11:00 IK Huge Grön - Strömsbro IF Vit Hille IP
2018-05-13 11:00 Årsunda IF - Gefle IF FF Vit 1 Årsunda IP
2018-05-13 11:00 Valbo FF Svart - Järbo IF Svart Årsunda IP
2018-05-13 11:00 IK Sätra - Valbo FF Röd Träffen Konstgräs
2018-05-13 11:00 IK Huge Vit - Brynäs IF FK Träffen Gräs
2018-05-13 11:00 IK Huge Röd - Gefle IF FF Grön 2 Älvkarleby IP
2018-05-13 11:30 Valbo FF Vit - Gefle IF FF Röd 1 Sörby IP Fotbollshall
2018-05-13 12:00 Årsunda IF - Valbo FF Svart Årsunda IP
2018-05-13 12:00 Gefle IF FF Vit 1 - Järbo IF Svart Årsunda IP
2018-05-13 12:00 Älvkarleby IK - Gefle IF FF Grön 2 Älvkarleby IP
2018-05-13 13:00 Gefle IF FF Blå 2 - IK Huge Blå Sörby IP
2018-05-13 13:00 Sandvikens AIK FK - Strömsbro IF Blå Sörby IP
2018-05-13 13:00 Gefle IF FF Blå 1 - Järbo IF Gul Sörby IP
2018-05-13 14:00 Gefle IF FF Blå 2 - Sandvikens AIK FK Sörby IP
2018-05-13 14:00 IK Huge Blå - Strömsbro IF Blå Sörby IP
2018-05-13 14:00 Järbo IF Gul - Sandvikens IF Sörby IP
2018-05-13 15:00 Gefle IF FF Blå 1 - Sandvikens IF Sörby IP
2018-05-27 00:00 (Inst.) Brynäs IF FK - Sandvikens IF Kastvallen
2018-05-27 00:00 Högbo AIK - Hagaströms SK svart Svibackaplan
2018-05-27 00:00 Hagaströms SK svart - Valbo FF Vit Svibackaplan
2018-05-27 00:00 Högbo AIK - Valbo FF Vit Svibackaplan
2018-05-27 00:00 Hofors AIF - Hille IF Gul Stålringen
2018-05-27 00:00 Hille IF Gul - Gefle IF FF Grön 1 Stålringen
2018-05-27 00:00 Hofors AIF - Gefle IF FF Grön 1 Stålringen
2018-05-27 10:00 Gefle IF FF Röd 2 - Gefle IF FF Blå 2 Sörby IP
2018-05-27 10:00 Valbo FF Orange - Kungsgårdens SK Sörby IP
2018-05-27 11:00 Gefle IF FF Röd 2 - Valbo FF Orange Sörby IP
2018-05-27 11:00 Gefle IF FF Blå 2 - Kungsgårdens SK Sörby IP
2018-05-27 11:00 IK Huge Blå - Hille IF Svart Kastvallen
2018-05-27 11:00 Valbo FF Blå - Ockelbo IF Kastvallen
2018-05-27 11:00 IK Huge Grön - Gefle IF FF Vit 1 Kastvallen
2018-05-27 11:00 Strömsbro IF Orange - Sandvikens AIK FK Kastvallen
2018-05-27 12:00 IK Huge Blå - Valbo FF Blå Kastvallen
2018-05-27 12:00 Hille IF Svart - Ockelbo IF Kastvallen
2018-05-27 12:00 IK Huge Grön - Strömsbro IF Orange Kastvallen
2018-05-27 12:00 Gefle IF FF Vit 1 - Sandvikens AIK FK Kastvallen
2018-05-27 12:00 Järbo IF Svart - IK Sätra Järbo IP
2018-05-27 12:00 Strömsbro IF Blå - Torsåkers IF Järbo IP
2018-05-27 12:00 Gefle IF FF Röd 1 - Hagaströms SK gul Sörby IP
2018-05-27 13:00 Järbo IF Svart - Strömsbro IF Blå Järbo IP
2018-05-27 13:00 IK Sätra - Torsåkers IF Järbo IP
2018-05-27 13:00 IK Huge Vit - Gefle IF FF Blå 1 Kastvallen
2018-05-27 13:00 Strömsbro IF Vit - Årsunda IF Kastvallen
2018-05-27 13:00 IK Huge Röd - Gefle IF FF Vit 2 Kastvallen
2018-05-27 13:00 Brynäs IF FK - Sandvikens IF Kastvallen
2018-05-27 13:00 Hagaströms SK gul - Gefle IF FF Grön 2 Sörby IP
2018-05-27 14:00 IK Huge Vit - Strömsbro IF Vit Kastvallen
2018-05-27 14:00 Gefle IF FF Blå 1 - Årsunda IF Kastvallen
2018-05-27 14:00 Järbo IF Gul - Älvkarleby IK Järbo IP
2018-05-27 14:00 Valbo FF Svart - Valbo FF Röd Järbo IP
2018-05-27 14:00 IK Huge Röd - Brynäs IF FK Kastvallen
2018-05-27 14:00 Gefle IF FF Vit 2 - Sandvikens IF Kastvallen
2018-05-27 14:00 Gefle IF FF Röd 1 - Gefle IF FF Grön 2 Sörby IP
2018-05-27 15:00 Järbo IF Gul - Valbo FF Svart Järbo IP
2018-05-27 15:00 Älvkarleby IK - Valbo FF Röd Järbo IP
Juni
2018-06-09 11:00 Torsåkers IF - Älvkarleby IK Torsåkers IP
2018-06-09 11:00 Strömsbro IF Orange - IK Huge Vit Torsåkers IP
2018-06-09 12:00 Torsåkers IF - Strömsbro IF Orange Torsåkers IP
2018-06-09 12:00 Älvkarleby IK - IK Huge Vit Torsåkers IP
2018-06-10 00:00 Valbo FF Röd - Hagaströms SK gul Valbo Sportcentrum 5-m
2018-06-10 00:00 Strömsbro IF Vit - IK Huge Röd Valbo Sportcentrum 5-m
2018-06-10 00:00 Valbo FF Röd - Strömsbro IF Vit Valbo Sportcentrum 5-m
2018-06-10 00:00 Hagaströms SK gul - IK Huge Röd Valbo Sportcentrum 5-m
2018-06-10 00:00 Sandvikens AIK FK - Gefle IF FF Blå 1 Vallhov
2018-06-10 00:00 Valbo FF Blå - Järbo IF Svart Vallhov
2018-06-10 00:00 Sandvikens AIK FK - Valbo FF Blå Vallhov
2018-06-10 00:00 Gefle IF FF Blå 1 - Järbo IF Svart Vallhov
2018-06-10 00:00 Valbo FF Vit - Gefle IF FF Blå 2 Valbo Sportcentrum 5-m
2018-06-10 00:00 Gefle IF FF Blå 2 - Hofors AIF Valbo Sportcentrum 5-m
2018-06-10 00:00 Valbo FF Vit - Hofors AIF Valbo Sportcentrum 5-m
2018-06-10 10:00 Sandvikens IF - Hagaströms SK svart Jernvallen 2
2018-06-10 10:00 Valbo FF Svart - Gefle IF FF Röd 1 Jernvallen 2
2018-06-10 10:00 Gefle IF FF Grön 2 - Hille IF Gul Sörby IP
2018-06-10 10:00 Brynäs IF FK - Högbo AIK Sörby IP
2018-06-10 10:00 Kungsgårdens SK - Gefle IF FF Vit 1 Sportvallen
2018-06-10 11:00 Sandvikens IF - Valbo FF Svart Jernvallen 2
2018-06-10 11:00 Hagaströms SK svart - Gefle IF FF Röd 1 Jernvallen 2
2018-06-10 11:00 Gefle IF FF Grön 2 - Brynäs IF FK Sörby IP
2018-06-10 11:00 Hille IF Gul - Högbo AIK Sörby IP
2018-06-10 11:00 Ockelbo IF - IK Sätra Ockelbo IP
2018-06-10 11:00 Valbo FF Orange - IK Huge Grön Ockelbo IP
2018-06-10 11:00 Årsunda IF - Gefle IF FF Vit 2 Årsunda IP
2018-06-10 11:00 Strömsbro IF Blå - Järbo IF Gul Årsunda IP
2018-06-10 11:00 Gefle IF FF Vit 1 - IK Huge Blå Sportvallen
2018-06-10 12:00 Ockelbo IF - Valbo FF Orange Ockelbo IP
2018-06-10 12:00 IK Sätra - IK Huge Grön Ockelbo IP
2018-06-10 12:00 Årsunda IF - Strömsbro IF Blå Årsunda IP
2018-06-10 12:00 Gefle IF FF Vit 2 - Järbo IF Gul Årsunda IP
2018-06-10 12:00 Gefle IF FF Grön 1 - Hille IF Svart Sörby IP
2018-06-10 12:00 Kungsgårdens SK - IK Huge Blå Sportvallen
2018-06-10 13:00 Hille IF Svart - Gefle IF FF Röd 2 Sörby IP
2018-06-10 14:00 Gefle IF FF Grön 1 - Gefle IF FF Röd 2 Sörby IP
Augusti
2018-08-26 10:00 Strömsbro IF Orange - IK Huge Röd Testebovallen
2018-08-26 10:00 Årsunda IF - Hagaströms SK svart Testebovallen
2018-08-26 10:00 Brynäs IF FK - Gefle IF FF Röd 2 Måsbergets IP
2018-08-26 10:00 Valbo FF Vit - Gefle IF FF Vit 1 Måsbergets IP
2018-08-26 10:00 Kungsgårdens SK - Gefle IF FF Blå 1 Sportvallen
2018-08-26 10:00 Ockelbo IF - Järbo IF Svart Ockelbo IP
2018-08-26 11:00 Valbo FF Blå - Järbo IF Gul Åbyvallen
2018-08-26 11:00 Torsåkers IF - Hagaströms SK gul Åbyvallen
2018-08-26 11:00 Strömsbro IF Orange - Årsunda IF Testebovallen
2018-08-26 11:00 IK Huge Röd - Hagaströms SK svart Testebovallen
2018-08-26 11:00 Brynäs IF FK - Valbo FF Vit Måsbergets IP
2018-08-26 11:00 Gefle IF FF Röd 2 - Gefle IF FF Vit 1 Måsbergets IP
2018-08-26 11:00 Valbo FF Orange - IK Huge Vit Åbyvallen
2018-08-26 11:00 Sandvikens AIK FK - Gefle IF FF Vit 2 Åbyvallen
2018-08-26 11:00 IK Huge Blå - IK Sätra Kastvallen
2018-08-26 11:00 Gefle IF FF Blå 1 - IK Huge Grön Sportvallen
2018-08-26 11:00 Järbo IF Svart - Älvkarleby IK Ockelbo IP
2018-08-26 12:00 Valbo FF Blå - Torsåkers IF Åbyvallen
2018-08-26 12:00 Järbo IF Gul - Hagaströms SK gul Åbyvallen
2018-08-26 12:00 Strömsbro IF Blå - Gefle IF FF Röd 1 Testebovallen
2018-08-26 12:00 Valbo FF Röd - Hille IF Gul Testebovallen
2018-08-26 12:00 Valbo FF Orange - Sandvikens AIK FK Åbyvallen
2018-08-26 12:00 IK Huge Vit - Gefle IF FF Vit 2 Åbyvallen
2018-08-26 12:00 Kungsgårdens SK - IK Huge Grön Sportvallen
2018-08-26 12:00 Ockelbo IF - Älvkarleby IK Ockelbo IP
2018-08-26 12:00 Gefle IF FF Grön 1 - IK Sätra Kastvallen
2018-08-26 13:00 Strömsbro IF Blå - Valbo FF Röd Testebovallen
2018-08-26 13:00 Gefle IF FF Röd 1 - Hille IF Gul Testebovallen
2018-08-26 13:00 Valbo FF Svart - Hofors AIF Åbyvallen
2018-08-26 13:00 Gefle IF FF Grön 2 - Hille IF Svart Åbyvallen
2018-08-26 13:00 IK Huge Blå - Gefle IF FF Grön 1 Kastvallen
2018-08-26 14:00 Strömsbro IF Vit - Högbo AIK Testebovallen
2018-08-26 14:00 Sandvikens IF - Gefle IF FF Blå 2 Testebovallen
2018-08-26 14:00 Valbo FF Svart - Gefle IF FF Grön 2 Åbyvallen
2018-08-26 14:00 Hofors AIF - Hille IF Svart Åbyvallen
2018-08-26 15:00 Strömsbro IF Vit - Sandvikens IF Testebovallen
2018-08-26 15:00 Högbo AIK - Gefle IF FF Blå 2 Testebovallen
September
2018-09-09 00:00 Hille IF Gul - IK Huge Röd Hille IP
2018-09-09 00:00 Torsåkers IF - Valbo FF Orange Hille IP
2018-09-09 00:00 Hille IF Gul - Torsåkers IF Hille IP
2018-09-09 00:00 IK Huge Röd - Valbo FF Orange Hille IP
2018-09-09 00:00 Gefle IF FF Vit 2 - Gefle IF FF Röd 1 Sörby IP
2018-09-09 00:00 Årsunda IF - Gefle IF FF Blå 2 Sörby IP
2018-09-09 00:00 Gefle IF FF Vit 2 - Årsunda IF Sörby IP
2018-09-09 00:00 Gefle IF FF Röd 1 - Gefle IF FF Blå 2 Sörby IP
2018-09-09 00:00 Hille IF Svart - Högbo AIK Hille IP
2018-09-09 00:00 Valbo FF Röd - Strömsbro IF Orange Hille IP
2018-09-09 00:00 Högbo AIK - Strömsbro IF Orange Hille IP
2018-09-09 00:00 Hille IF Svart - Valbo FF Röd Hille IP
2018-09-09 00:00 Valbo FF Svart - IK Huge Blå Valbo Sportcentrum 5-m
2018-09-09 00:00 Valbo FF Vit - Gefle IF FF Blå 1 Valbo Sportcentrum 5-m
2018-09-09 00:00 Valbo FF Svart - Valbo FF Vit Valbo Sportcentrum 5-m
2018-09-09 00:00 IK Huge Blå - Gefle IF FF Blå 1 Valbo Sportcentrum 5-m
2018-09-09 00:00 Valbo FF Blå - Järbo IF Svart Valbo Sportcentrum 5-m
2018-09-09 00:00 Järbo IF Svart - Kungsgårdens SK Valbo Sportcentrum 5-m
2018-09-09 00:00 Valbo FF Blå - Kungsgårdens SK Valbo Sportcentrum 5-m
2018-09-09 10:00 IK Sätra - Gefle IF FF Röd 2 Träffen Konstgräs
2018-09-09 10:00 Gefle IF FF Grön 2 - Strömsbro IF Vit Träffen Konstgräs
2018-09-09 10:00 Hagaströms SK gul - IK Huge Vit Hagaströms IP
2018-09-09 10:00 Hagaströms SK svart - Järbo IF Gul Hagaströms IP
2018-09-09 11:00 IK Sätra - Gefle IF FF Grön 2 Träffen Konstgräs
2018-09-09 11:00 Gefle IF FF Röd 2 - Strömsbro IF Vit Träffen Konstgräs
2018-09-09 11:00 Älvkarleby IK - Gefle IF FF Grön 1 Älvkarleby IP
2018-09-09 11:00 IK Huge Grön - Brynäs IF FK Älvkarleby IP
2018-09-09 11:00 IK Huge Vit - Ockelbo IF Hagaströms IP
2018-09-09 11:00 Järbo IF Gul - Sandvikens AIK FK Hagaströms IP
2018-09-09 12:00 Gefle IF FF Vit 1 - Hofors AIF Sörby IP
2018-09-09 12:00 Sandvikens IF - Strömsbro IF Blå Sörby IP
2018-09-09 12:00 Älvkarleby IK - IK Huge Grön Älvkarleby IP
2018-09-09 12:00 Gefle IF FF Grön 1 - Brynäs IF FK Älvkarleby IP
2018-09-09 12:00 Hagaströms SK gul - Ockelbo IF Hagaströms IP
2018-09-09 12:00 Hagaströms SK svart - Sandvikens AIK FK Hagaströms IP
2018-09-09 13:00 Gefle IF FF Vit 1 - Sandvikens IF Sörby IP
2018-09-09 13:00 Hofors AIF - Strömsbro IF Blå Sörby IP
2018-09-23 00:00 Järbo IF Svart - Hagaströms SK gul Järbo IP
2018-09-23 00:00 Strömsbro IF Vit - Gefle IF FF Grön 1 Järbo IP
2018-09-23 00:00 Hagaströms SK gul - Gefle IF FF Grön 1 Järbo IP
2018-09-23 00:00 Järbo IF Gul - Hille IF Gul Järbo IP
2018-09-23 00:00 Järbo IF Gul - Brynäs IF FK Järbo IP
2018-09-23 00:00 Hille IF Gul - Ockelbo IF Järbo IP
2018-09-23 00:00 Brynäs IF FK - Ockelbo IF Järbo IP
2018-09-23 00:00 Hofors AIF - IK Sätra Stålringen
2018-09-23 00:00 Valbo FF Orange - Valbo FF Röd Stålringen
2018-09-23 00:00 Hofors AIF - Valbo FF Orange Stålringen
2018-09-23 00:00 IK Sätra - Valbo FF Röd Stålringen
2018-09-23 00:00 Torsåkers IF - Gefle IF FF Röd 1 Torsåkers IP
2018-09-23 00:00 Gefle IF FF Röd 1 - Hille IF Svart Torsåkers IP
2018-09-23 00:00 Torsåkers IF - Hille IF Svart Torsåkers IP
2018-09-23 00:00 Högbo AIK - Gefle IF FF Vit 1 Svibackaplan
2018-09-23 00:00 Gefle IF FF Vit 1 - Årsunda IF Svibackaplan
2018-09-23 00:00 Högbo AIK - Årsunda IF Svibackaplan
2018-09-23 10:00 Sandvikens IF - Gefle IF FF Blå 1 Jernvallen 2
2018-09-23 10:00 Valbo FF Blå - Gefle IF FF Röd 2 Jernvallen 2
2018-09-23 11:00 Valbo FF Svart - Kungsgårdens SK Kastvallen
2018-09-23 11:00 IK Huge Vit - Hagaströms SK svart Kastvallen
2018-09-23 11:00 Sandvikens IF - Valbo FF Blå Jernvallen 2
2018-09-23 11:00 Gefle IF FF Blå 1 - Gefle IF FF Röd 2 Jernvallen 2
2018-09-23 11:00 IK Huge Grön - Gefle IF FF Vit 2 Kastvallen
2018-09-23 11:00 Strömsbro IF Blå - Valbo FF Vit Kastvallen
2018-09-23 12:00 IK Huge Vit - Valbo FF Svart Kastvallen
2018-09-23 12:00 Hagaströms SK svart - Kungsgårdens SK Kastvallen
2018-09-23 12:00 IK Huge Grön - Strömsbro IF Blå Kastvallen
2018-09-23 12:00 Gefle IF FF Vit 2 - Valbo FF Vit Kastvallen
2018-09-23 13:00 Strömsbro IF Orange - IK Huge Blå Testebovallen
2018-09-23 13:00 Gefle IF FF Grön 2 - Älvkarleby IK Testebovallen
2018-09-23 13:00 IK Huge Röd - Gefle IF FF Blå 2 Kastvallen
2018-09-23 14:00 Strömsbro IF Orange - Gefle IF FF Grön 2 Testebovallen
2018-09-23 14:00 IK Huge Blå - Älvkarleby IK Testebovallen
2018-09-23 14:00 Gefle IF FF Blå 2 - Sandvikens AIK FK Kastvallen
2018-09-23 15:00 IK Huge Röd - Sandvikens AIK FK Kastvallen
2018-09-30 00:00 Järbo IF Svart - Strömsbro IF Vit Järbo IP

Postadress:
Årsunda IF - Fotboll
Främlingshemsvägen 21
81022 Årsunda

Kontakt:
Tel: 026290096
E-post: This is a mailto link

Se all info